Cooler Master Haf 912 Plus GX 80Plus 750W MidT ATX Siyah Kasa

Editör Puanı
4.5
Artı Yönleri
  • Kaliteli bileşenler
  • sağlam gövde
  • Etkili soğutma
  • Kaliteli güç kaynağı
  • Kablo saklama imkanı
  • Kızaklı sabit disk yuvaları ve SSD yuvaları
Eksi Yönleri
  • Fanların LED ışıklandırmaları kapatılamıyor
Can Erdil Şentürk
İnceleyen Can Erdil Şentürk

Cooler Master Haf 912 Plus GX 80Plus 750W MidT ATX Siyah Kasa  Middle Tower standardında, en geniş ekran kartlarının bile sığabileceği yeterli iç hacime sahip sağlam bir kasadır.

Kasada kullanılan SECC çelik gövde kasayı yüksek derecede dayanıklı yapmaktadır. Bunun yanında kasanın ön tarafındaki 20 cm, arka tarafındaki 12 cm çaplı fanlar kasa için yeterli hava akışı sunmaktadır. Bu fanlara ek olarak yan panelde bir adet 12/14 cm fan yuvası, üst panelde 1 adet 20 cm(yerine2x12 cm fan takılabilir) fan yuvası sayesinde istediğiniz takdirde kasaya fazladan fan ekleyebilmeniz mümkün kılınmış.

Kasa kızaklı sabit disk ve optik sürücü yuvaları sayesinde montajı çok kolay bir hale getirmekte. bütün yapmanız gereken vida kullanmadan sabit diskinize kızakları yerleştirerek yuvaya sürmek. Satandart sabit disk yuvalarının yanında kasa üzerinde bulunan SSD'ler için tasarlanmış 2.5" disk yuvaları kasanın geleceğe dönük olarak tasarlandığının kanıtı.

Kasa üzerindeki 750W gücündeki güç kaynağı 80 Plus sertifikasına sahip ve en yüksek yük altında dahi güç kaynağının pes etmeyeceğini garantiliyor. 750W günümüzdeki en yüksek güç ihtiyacı olan ekran kartları için bile yeterli olabilecek bir güç miktarıdır.

Fiyat olarak da güç kaynağı ile birlikte düşünüldüğünde gayet yüksek bir fiyat-performans oranına sahip kasayı yüksek konfigürasyonlu bir sistem toplayacaksanız gönül rahatlığıyla öneriyoruz.

Özellikler
Kasa Boyutu Middle Tower
Yapı Micro ATX, ATX
Güç Kaynağı (W) 750
Çıkışlar USB 2.0, Audio, e-SATA,
Fan Adedi 2
Fan 120mm, 200mm
Renk Siyah

Cooler Master Haf 912 Plus GX 80Plus 750W MidT ATX Siyah Kasa için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.