Logitech G105 Gaming Keyboard

Editör Puanı
4.5
Can Erdil Şentürk
İnceleyen Can Erdil Şentürk

Logitech G105 Gaming Keyboard tuş aydınlatması ile ön plana çıkan, oyuncular için özel olarak tasarlanmış bir oyuncu klavyesidir.

Ürettiği ekipmanlardaki yüksek kalitesiyle tanınan Logitech'in kalite çizgisini koruyan G105 eğer karanlıkta oyun oynamayı seviyorsanız tuşları daha kolay görmenize yardımcı olarak tuş aydınlatmasına sahiptir. Uzun ömürlü LED aydınlatmanın kullanıldığı klavyede aydınlatma için 2 farklı yoğunluk seçeneği sunulmaktadır. Bunun yanında aydınlatmayı tamamen kapatabilmek de mümkündür.

Logitech G105 Gaming Keyboard oyuncuların işine oldukça yarayacak altı adet makro tuşuna da sahiptir. 3 farklı modda kullanılabilen bu tuşlar toplamda 18 farklı makroyu kaydetmenize imkan tanımaktadır.

Çoklu tuş girişine sahip olan aydınlatmalı klavye aynı anda 6 tuşa birden basabilmenize imkan tanımaktadır. Bu sayede klavye kritik anlarda tüm komutlarınıza cevap verebilmektedir. Klavyenin en kullanışlı özelliklerinden biri oyun modu anahtarıdır. Bu anatharı kullanarak Windows tuşunu devre dışı bırakabilir ve oyunlar sırasında kazara başlat menüsüne veya metro arayüzüne dönmekten kurtulursunuz.

Logitech G105 Gaming Keyboard İçin Yapılan Yorumlar (1)

  • Fatih
    Fatih dedi ki;

    Selamın Aleyküm. Bu klavyede aklıma takılan tek bir şey var. Acaba macro tusları hariç diğer tuşlara macro atanabiliyor mu ? Bilgisayara yüklediğiniz program aracılığıyla F3 F4 gibi tuşlar veya direk a s d gibi tuşlara macro atayabiliyorsam almayı düşünüyorum.

    18 Temmuz 2017 Salı - 15:42:10 - Cevap Yaz - Şikayet Et

Logitech G105 Gaming Keyboard için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.