Logitech G300 Gaming Mouse

Editör Puanı
4
Can Erdil Şentürk
İnceleyen Can Erdil Şentürk

Eğer oyunlarda size detaylı kontrol seçenekleri sunacak makul fiyatlı ve dayanıklı bir oyuncu faresi arıyorsanız Logitech G300 Gaming Mouse tam da size göre üretilmiş bir faredir.

Logitech G300 Gaming Mouse üst seviye gaming ekipmanlarındaki birçok özelliği bünyesinde barındırmaktadır. Farenin ergonomik tasarımı, tuşlara erişimin kolay olması ve hem sağ hem de sol elle kontrol edilebilmesi fareye büyük bir artı puan kazandırmaktadır. Bunun yanında programlanabilir 9 adet tuş çoğu üst düzey oyuncu faresinde bile bulunmamaktadr. Bu tuşları Logitech'in Logitech Gaming Software yazılımını kullanarak yapılandırabilir ve tuşlara istediğiniz komutları veya komut setlerini atayabilirsiniz.

G300'ün üzerinde yer alan DPI ayarlama tuşları oyun oynarken gerçek zamanlı olarak farenin hassasiyetini arttırıp azaltmanıza imkan tanır. Bu sayede Windows ayarlarını veya oyun ayarlarını açmadan tek bir tıklamayla farenizin hızını ayarlayabilirsiniz. Bu özellik özellikle FPS oyunlarında hedef alırken oldukça işe yaramaktadır.

Logitech G300 Gaming Mouse üzerindeki aydınlatma görünüşe önem veren kullanıcılara hitap etmektedir. Fare aydınlatma için 7 farklı renk seçeneği sunmaktadır. Hazırladığınız kullanıcı profillerini fare üzerine kaydedebilmenize imkan tanıyan Logitech G300 Gaming Mouse bu profilleri farklı bilgisayarlarda herhangi bir ayar yapmadan uygulayabilmenize izin verir. Bu profillere 7 adet renk seçeneğinden birini de atayabilirsiniz.

Logitech G300 Gaming Mouse dayanıklılığı ile de ön plana çıkmaktadır. Makul fiyatına rağmen uzun kullanım ömrü vaad eden Logitech G300 Gaming Mouse 250 km hızla 10 milyon tıklama yapılarak test edilmiştir. Logitech G300 Gaming Mouse'yi uzun süre gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Eğer fiyat/performans oranı yüksek ve bol tuşa sahip bir oyuncu faresi arıyorsanız Logitech G300 Gaming Mouse'yi tercih edebilirsiniz.

Özellikler
Mouse Tipi Kablolu
Mouse Tuşları 9
Algılama Optik
Bağlantı Özellikleri USB
Optik Duyarlılık 2500
Kullanım Alanı PC
Renk Gri
Logitech G300 Gaming Mouse Driverları
İşletim Sistemi:

Bu ürün ile uyumlu güncel driverleri listelemek için lütfen işletim sisteminizi seçiniz.

Klavye / Fare

Logitech G300 Gaming Mouse için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.