Logitech M500 Lazer Mouse

Editör Puanı
4.5
Artı Yönleri
  • Serbest kaydırma tuşu
  • Ergonomi
Can Erdil Şentürk
İnceleyen Can Erdil Şentürk

Logitech M500 Lazer Mouse oldukça rahat bir kullanım sunan ergonomisi ve dayanıklılığıyla öne çıkan lazer algılacıya sahip bir faredir.

Genel olarak oldukça kaliteli ürünler üreten Logitech'in bu ürünü de aynı kalite çizgisini korumakta. Logitech M500 Lazer Mouse küçük tipte fareler ile rahat edemeyen kullanıcılara hitap edecek bir faredir. Farenin elinize tam oturan yapısı sayesinde zahmetsizce oyun oynayabilir ve internette gezinti yapabilirsiniz. Farenin üzerindeki 2 adet ek tuş sayesinde internet gezintilerinizde önceki veya ilerideki sayfaya gitme işlemini tek tıklamayla gerçekleştirebilirsiniz. Farenin tekeri standart dikey kaydırmanın yanında yatay olarak da kaydırma yapabilmektedir.

Logitech M500 Lazer Mouse'ta kullanılan lazer algılayıcı farenin yüzey taramasını daha hassas yapmaktadır. Bu sayede fare el ve bilek hareketlerinize daha isabetli tepki verebilmektedir. Fare tekerinin altına yerleştirilmiş serbest kaydırma tuşu ise fareyi benzerlerinden ayırmaktadır. Oldukça hoşunuza gidecek bu özellik sayesinde sayfaları aşağı doğru kaydırırken çok rahat edeceksiniz. Serbest kaydırma tuşu fare tekerinin aşağı ve yukarı hareketlerinde kadame atlama durumunu ortadan kaldırmaktadır. Bu sayede boştaymış gibi dönebilen fare tekeri ile çok daha hızlı bir şekilde kaydırma yapabilirsiniz.

Özellikler
Mouse Tipi Kablolu
Mouse Tuşları 5
Algılama Lazer
Bağlantı Özellikleri USB
Optik Duyarlılık 1000
Kullanım Alanı Pc, Notebook
Renk Siyah - Gümüş

Logitech M500 Lazer Mouse için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.