Logitech MK710 Wireless Desktop

Editör Puanı
4
Can Erdil Şentürk
İnceleyen Can Erdil Şentürk

Logitech MK710 Wireless Desktop en üst seviye ergonomiyi kullanıcılara sunmayı amaçlayan bir kablosuz klavye ve kablosuz fare setidir.

Logitech MK710 sette bulunan klavyenin tuşları uzun süreli kullanım hesap edilerek tasarlanmıştır. İçe doğru eğimli olan tuşlar sayesinde parmaklarınızın doğru tuş basma açısını bulması daha kolaydır ve tuşlar arası geçiş yapmak çok daha rahattır. Tuşlardaki bu yüksek ergonomi avuç içi ve bilek kısmı için kullanabileceğiniz destek kısmıyla tamamlanmakta. Genel olarak sert plastik kullanılarak üretilen bu kısım MK710'da yastıklı olarak üretilmiş. Böylece çok daha konforlu bir bilek ve avuç içi desteği sağlanıyor. Klavye üzerindeki LCD panel ile pil durumu, caps lock, scroll lock ve num lock tuşlarının durumu görüntülenebilmekte.

Logitech MK710 Wireless Desktop setinin klavyesi gibi yüksek ergonomiye sahip faresi elinize tam oturan boyuttadır. Fare kenarındaki eğimler başparmağın da fareyi tam olarak kavramasını sağlıyor ve tıklamalar çok daha rahat gerçekleştirilebiliyor. Bunun yanında fare tekerleğini serbest bir şekilde kademe atlamadan çevirmenize yarayan serbest kaydırma tuşu internet gezintilerinizi inanılmaz bir şekilde kolaylaştırmakta.

Sette yer alan klavye ve farenin pil ömürlerinin 3'er yıla kadar dayanabilmesi pil ömrü konusunda Logitech'in bu ürünlerini piyasa liderliğine taşıyor. Kablosuz setlerin en büyük dertlerinden olan pil değiştirme derdi bu özellik sayesinde büyük ölçüde ortadan kalkmakta.

Logitech MK710 Wireless Desktop yeni nesil nano alıcıya sahiptir. Bilgisayara bağlayacağınız bu USB nano alıcı oldukça küçük boyutlardadır ve USB girişine taktığınızda çıkıntı yaratmamaktadır. Bu sayede yanlışlıkla USB alıcıya çarparak hasar vermenin önüne geçilmektedir. Unifying özelliğine sahip bu alıcı ile yine unifying özelliğine sahip bir Logitech cihazı bu alıcı üzerinden kontrol edebilirsiniz. Bu sayede ek bir alıcıyı bilgisayarınıza bağlamanız gerekmez.

Logitech MK710 Wireless Desktop Driverları
İşletim Sistemi:

Bu ürün ile uyumlu güncel driverleri listelemek için lütfen işletim sisteminizi seçiniz.

Klavye / Fare

Logitech MK710 Wireless Desktop için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.